Instagrami võistlus: sõida oma lemmikautoga tasuta

Instagrami võistlus tasuta auto

Instagrami võistlus: Võida tasuta auto 100€ väärtuses!

Kujuta ette, et astud kodust välja ja kõik, mida enda ümber näed, on üks piiramatu valikuvõimalus. Näed seda 1969. aasta Pontiac Firebirdi? Või Volkwageni minibussi, täpselt selline, mis oleks ideaalne vingeks roadtripiks? Või hoopis ruumikat Citroën Berlingo, just õigel hetkel seal, et saaksid kolida? Mistahes autot sa silmad, ta on kasutamiseks sinu.
Selline stsenaarium ei ole sugugi nii kaugel reaalsusest, kui võiks arvata. Ühe kuu jooksul kutsume sind koos meiega unistama! Idee on lihtne ja tuleb koos auhinnaga.

  1. Märkad läheduses autot, millega tahaksid võimaluse korral meeleldi sõita – tee sellest pilti ja laadi üles Instagrami koos hashtagidega #autolevi ja #instacontest.
  2. Kontrolli, et oled Autolevi keskkonnas registreeritud kasutaja.
  3. Ongi kõik! Osaledki Instagrami võistluses, et võita tasuta auto 100€ väärtuses! Mistahes autot soovid, ükskõik millal seda vajad – kampaania võitjal on võimalus see endale meie juures tasuta broneerida.

Ja ära unusta – osaledes selles võistluses, annad oma väikese panuse meid ümbritseva keskkonna puhtamana hoidmiseks. Uuringud on näidanud, et iga jagatud auto võtab tänavalt vähemaks 15 autot. Tee head ja saa võimalus sõita just selle vaimustava autoga, millega ise soovid!

Võistlus: 21. juuni – 21. juuli (k.a.)

Auhind: Autorent 100€ väärtuses Autolevi platvormil. Auto valiku ja perioodi seab võistluse võitja. Auhinda on võimalik välja võtta kuni 21. juulini 2017 (k.a.) ja seda võib kasutada vabal valikul ühes kolmes riigis, kus Autolevi tegutseb: Eestis, Lätis või Soomes.

Võitja: Instagrami kampaania võitja valime välja juhugeneraatori abil, nii et jätame otsuse hea karma kätesse.

Tööde esitamine: Ühel inimesel on õigus esitada mitu enda tehtud fotot. Et kampaanias osaleda, peab olema Autolevi keskkonnas registreeritud kasutaja.

Küsimuste korral võta ühendust: info@autolevi.ee.

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi Instagramis
Jälgi meid »
×