Inimeselt inimesele autorendi eelised klassikalise autorendi ees

Autolevi peamine konkurentsieelis klassikalise autorendi ees seisneb selles, et kõigil autot välja rentivatel inimestel ehk autoomanikel tekib võimalus olemasoleva ja otseseid kulutusi nõudva ressursi (auto) pealt raha teenida samaaegselt kaaskodanikke aidates. Igal autoomanikul tekib nagunii seoses tema autoga kulutusi, lisaks sõiduk amortiseerub. Klassikalised autorendifirmad seevastu võtavad kasutusse täiendavat ressurssi uute autode näol ning tekitavad ühtlasi juurde ka kasutult seisvat ressurssi, kuna ka nende autod pole püsivalt välja renditud.

1. Autolevi ei küsi kasutajatelt kunagi tagatisraha

See muudab rentimise protsessi rentijale odavamaks ja lihtsamaks ning suur tagatisraha ei saa takistuseks ka väiksema sissetulekuga klientidele. Rentija ei pea näiteks paarikümne eurose rendi maksumuse korral tasuma mitmesajaeurost tagatisraha. Samuti ei pea rentija ootama tagatisraha laekumist pärast rendiperioodi lõppu. Autolevi süsteem on üles ehitatud vastastikusele usaldusele.

2. Rendiprotsess kiirem ja mugavam

Kui oled broneeringu ära teinud, saad vastuse üldjuhul samal päeval. Registreerunud kasutajad ei pea iga kord samu isikuandmeid edastama või enda sobivust tõendama. Korrektne laenutusajalugu tekitab usaldusväärsust ning muudab rentimise protsessi lihtsamaks ja kiiremaks. Kui oled saanud kinnituse, pead tegema vaid makse ning saad autole järele minna.

3. Lai autodevalik alati Sinu lähedal

Autolevi eesmärk on pakkuda väga laia autodevalikut igas Eesti asulas. Tulevikus võid leida sobiva auto kasvõi enda naabruskonnast, sest valik täieneb pidevalt. Näiteks on täna meie kaudu võimalik rentida juba üle 50 sõiduki Tallinnas, Tartus, Pärnus, Raplas, Tabasalus või Võrus. Valikute seas on Moskvitše, Beetlesid, maastureid, uunikume jne. Klassikalistest autorendifirmadest selliseid põnevaid sõidukeid üldjuhul rentida ei saa. Näiteks kui soovid teha pikemat proovisõitu teatud mudeliga või vajad praktilist masinat kiireteks toimetusteks saad teha seda Autolevi kaudu.

4. Põnev ja praktiline lisavarustus juba hinna sees

Autolevi kaudu saab rentida väga laia eri- ja lisavarustusega autosid, samuti ka eriotstarbelisi sõidukeid. Kuna rentijate seas on kümned erinevad inimesed, siis on saadaval ka sama palju erineva rikkaliku eri- ja lisavarustusega autosid. Autorendifirmad pakuvad üldjuhul madala lisa- ja erivarustusega autosid, seega on Autolevi selge eelis laia lisa- ja erivarustusega autode valik. Näiteks on võimalik leida ka sobiv sõiduk jahil- või kalalkäiguks.

5. Paindlikkus

Autolevi kaudu saad autot rentida alates mõnest tunnist kuni mitme kuuni. Enamik autorendifirmasid pakuvad võimalust üksnes rente alates ühest päevast. Ühtlasi suudavad autoomanikud olla tihti väga paindlikud auto üleandmise koha ja aja osas, sest nende „tööaeg“ pole ajaliselt piiratud.

6. Soodne hind

Üldiselt pole autoomanike jaoks autorendiga tegelemine nende põhitöö, vaid pigem kasutu ressursi mõistlik ja heatahtlik jagamine, seega suudavad nad tihti ka soodsamat rendihinda pakkuda. Kui võrrelda autorendifirmade hindu autoomanike pakkumistega, siis on valikust võimalik leida üsnagi rentijasõbralikke pakkumisi..

Rentides Autolevist avaneb võimalus aidata kaasa usaldusliku kogukonna tekkimisele ning tutvuda huvitavate inimestega. Nii toetad sõbralikke ja avatud Eesti inimesi ning aitad autode valiku täienemist üha rohkemates Eesti paikades.

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×