Detsembri TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad detsembris ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.


1. Porsche Cayenne

Detsembri edetabeli tipust leiame luksusliku Porsche Cayenne. Maastur on varasemalt nii mõnelgi korral edetabeli esikoha pälvinud ning on vaieldamatult üks Autolevi kasutajate lemmikutest. Stiilne, ökonoomne, mugav – mida veel tahta! Rendipäevi oli Porschel detsembris kokku 20 ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 50€/päev. Kasutajad on jaganud üksnes kiidusõnu.

“Auto on väga ökonoomne, mugav, kindlasti soovitan !” – Artjom

Rendipäevad: 20
Autoomaniku maksueelne tulu: 1045 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 540 €

Rendi

 

2. Porsche Cayenne

Tõepoolest armastavad Autolevi kasutajad oma sõitudeks valida just Porsche, sest ka edetabeli teiselt kohalt vaatab meile vastu silmapaistev Porsche Cayenne. Võimas! Rendipäevi kogunes maasturil detsembris kokku 10 ning rendihinnaks on antud Porschel Autolevis 80€/päev. Kasutajad ei väsi autot kiitmast.

“Auto oli tehniliselt väga korralik ja seest nagu uus. Väljas leidus kriipsukesi ja mõlgikesi nagu enamustel autodel mida pargitakse keskuste parklates.” – Ranno 

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 800 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 9 600 €

Rendi

 

3. Ford Transit

Detsembri edetabeli kolmandalt kohalt leiame mahuka ja mugava väikebussi Ford Transit. Suurepärane valik suuremale seltskonnale ning pikemateks väljasõitudeks. Väikebuss oli rendis terve detsembrikuu ehk kokku 31 päeva ning bussi päevahinnaks Autolevis on 45€. Kasutajad on igati rahul ning kiidavad väikebussi ruumikust kõvasti.

“Väga ruumikas, kõigil oli lahe istuda. Lisaks mõistliku kütusekuluga ja hea kiirendusega. Ei jää hätta möödasõitudega. Bluetooth võimekus on olemas, aga ainult kõnede jaoks. Eeldasin, et võimaldab ka muusikat mängida. Aga selleks on AUX kaabel. Kahe otsaga mobiililaadija oli olemas, ja kulus marjaks. (MicroUSB kaabel oli olemas, Apple Lightning ja USB-C peab endal olema).” – Jaak

Rendipäevad: 31
Autoomaniku maksueelne tulu: 736  €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 832 €

Rendi

 

4. Audi Q7 Facelift S-Line

Edetabeli neljanda koha saavutas stiilne ja mahukas Audi Q7 Facelift S-Line, mille soliidne välimus ja kasutajamugavus pole tähelepanuta jäänud ka Autolevi kasutajatel. Rendipäevi kogunes Audil detsembris kokku 15 ning rentida on autot võimalik hinnaga 49€/päev. Hea valik!

“Auto näeb väga ilus ja korralik välja” – Margus

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 728 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 736 €

Rendi

 

5. Fiat Hobby GM 65

Detsembri edetabeli viies koht kuulub 6-kohalise matkabussile Fiat Hobby GM 65. Matkaauto on varustatud hulga lisadega, mis teevad väljasõidud eriti mõnusaks ja murevabaks. Auto käis detsembri jooksul rendis 8. päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 100€. Kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed.

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 490 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 400 €

Rendi

 

6. Land Rover Range Rover Sport

Kuuenda koha detsembri edetabelis pälvis esinduslik ja kiire Land Rover Range Rover Sport, mis pakub muljetavaldavat sõiduelamust. Rendipäevi oli sel nelikveolisel inglise maasturil detsembris kokku 8 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 69€/päev. Kasutajad on kiitnud maasturit ülivõrdes.

“Eeskujulikus seisukorras esinduslik sõiduk, mille mootor on heas koosluses auto massiga. Tauri RR Sport on mugav ja ruumikas vahend pikemate marsruutide läbimiseks olenemata ilmast või aastaajast.” – Mario 

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 602 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 224 €

Rendi

 

7. Volvo V90

Edetabeli seitsmendalt kohalt leiame mugava ja vägagi ruumika Volvo V90. Tegu on ökonoomse autoga, mille kütusekulu on 5.2l/100km kohta. Detsembri jooksul käis Volvo rendis 11. päeval ning rentida on autot võimalik hinnaga 49€/päev. Positiivset tagasisidet on Volvo kohta kogunenud hulgaliselt.

“Seda autot julgeks isegi ära osta 🙂 Väge ruumikas, mugav ja ökonoomne. Midagi ei kolise ja kõik töötab, mis küljes on. Nii uuelt autolt eeldaks mõnda lisa veel, aga saab nendetagi (nt. automaatsed kojamehed ja esimesed parkimisandurid)” – Kaido

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 542 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 504 €

Rendi

 

8. Volvo V70

Detsembri edetabeli kaheksas koht kuulub praktilisele sõiduautole Volvo V70. Auto sobib hästi argitoimetuste ajamiseks, kuid miks mitte ka pikemateks väljasõitudeks. Rendipäevi oli autol detsembris kokku 28 ning päevahinnaks on Volvol Autolevis 22€. Kasutajad on auto hinna-kvaliteedi suhet hinnanud kõrgelt.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 28
Autoomaniku maksueelne tulu: 504 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 048 €

Rendi

 

9. Volkswagen Multivan

Üheksanda koha detsembri edetabelis pälvis Volkswagen Multivan. See hea mineku ja mugava sõiduasendiga väikebuss sobib hästi nii lühemateks kui pikemateks väljasõitudeks. Väikebussi istmed on magavalt ja lihtsalt liigutatavad. Rendipäevi oli Multivanil detsembris kokku 8 ning rentida on väikebussi võimalik hinnaga 65€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed.

“Väga mugav buss reisimiseks. Auto on heas korras. Soovitan!” – Nikita

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 490 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 880 €

Rendi

 

10. Audi A4

Detsembri edetabeli kümnendalt kohalt leiame soliidse ja heade sõiduomadustega Audi A4. Rendipäevi kogunes Audil detsembris kokku 16 ning kasutajad on auto mugavust ja hinna-kvaliteedi suhet hinnanud vägagi kõrgelt. Nimelt on Audi rendihinnaks Autolevis 35€/päev.  Hinna-kvaliteedi suhe paigas.

“Väga hea ja korralik auto.” – Simo

Rendipäevad: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 489 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 868 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×