Detsembri TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Forus Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad detsembris ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli esimene koht kuulub esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol detsembris kokku 9 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 69 €/päev.

“Arvestades auto uueväärset seisukorda, väikest läbisõitu ning unustamatuid emotsioone, mida see konkreetne Range Rover Sport pakub, on tegu ühe parima sõidukiga Autolevi keskkonnas.” – Martin

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 483 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 280 €

Rendi

 

2. Volkswagen Passat

Detsembri edetabeli teiselt kohalt leiame mugava ja töökindla Volkswagen Passati. Sõidukil on nahksisu, Webasto eelsoojendus, kärukonks ja korralik 140kW mootor. Rendipäevi kogunes Passatil detsembris 36 (rendiperiood algas novembris) ning rentijad on selle auto kohta ainult positiivseid kommentaare jätnud. Forus Autolevis on sõiduk saadaval hinnaga 35 €/päev.

“Sõiduk väga hea!” – Marek L.

Rendipäevad: 36
Autoomaniku maksueelne tulu: 392 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 720 €

Rendi

 

3. Volkswagen Passat

Edetabeli kolmandalt kohalt leiame samuti Volkswagen Passati. Sõidukil on olemas kõik tänapäevased mugavused (kärukonks, konditsioneer, parkimisandurid, püsikiiruse hoidja). Lisaks on autoga lubatud pakkuda sõidujagamis- või kullerteenust. Rentijad on oma sõidukogemust selle autoga hinnanud kõrgelt. Detsembris käis auto väljas 15 päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 34 €/päev.

“Väga mugav, ökonoomne ja rohkete lisadega. Soovitan!” – Madis

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 338 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 796 €

Rendi

 

4. Mercedes-Benz V-Klasse

Edetabeli neljandal kohal on rohkete lisadega korralik Mercedes-Benz V-klassi buss. Sõidukil on 140 kW mootor, Burmester stereo ning konditsioneer. Lisaks kõik tänapäevased mugavused. Detsembris käis buss rendis 6 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 79 €/päev.

“Auto puhas, korras. Kasutasin perega sõiduks. Taga isofix istmed viimases reas, pane või kolm last istuma turvatoolidesse (mina panin 2), lisaks suuremad lapsed mugavates eraldi istmetes. Kavatsen uuesti kasutada” – Aivar

Rendipäevad: 6
Autoomaniku maksueelne tulu: 332 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 688 €

Rendi

 

5. Toyota Auris

Detsembri edetabeli viiendalt kohalt leiame Toyota Aurise. Tegemist on hübriidmootori ja automaatkäiguskastiga ülimalt mugava autoga. Sõidukil on olemas kõik tänapäevased mugavused (püsikiiruse hoidja, konditsioneer, parkimisandurid). Lisaks on autoga lubatud osutada sõidujagamisteenust. Rentijad on autot ainult heade sõnadega kiitnud! Autolevis on see saadaval hinnaga 25 €/päev. Detsembri jooksul oli see rendis 17 päeva.

“Auto oli täiesti korras, kõik vastas kirjeldusele, auto oli seest ja väljast puhas👌🏻” – Mark L.

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 319 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 460 €

Rendi

6. Skoda Octavia

Detsembri edetabeli kuues koht kuulub väiksele, kuid ökonoomsele linnaautole Skoda Octaviale. Sõidukil on automaatkäigukast ning 81 kW mootor. Samuti kuuluvad varustusse kõik kaasaegsed mugavused (konditsioneer, navigatsiooniseade ja püsikiiruse hoidja). Samuti on sõidukiga lubatud osutada sõidujagamis- ja kullerteenust. Detsembris kogunes sõidukil 17 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 24 €/päev.

Auto täpselt selline nagu kirjelduses lubatud. Sõidab mahedalt ning tehniliselt korras. Sisemus väga puhas.” – Eveli P.

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 309 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 292 €

Rendi

 

7. Peugeot 207

Edetabeli seitsmendale kohale platseerus väike ja mugav Peugeot 207. Tegemist on manuaalkäigukasti ja 65kW mootoriga 5-kohalise autoga. Samuti on sellel olemas konditsioneer, mis aitab suvel autos mõnusat jahedust hoida. Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 22 €/päev ning detsembris käis auto rendis koguni 20 päeval.

“Ökonoomne ja tõesti mugav auto, peresõitudeks ilmselt ideaalne, eriti soojemal aastaajal (libedaga võib-olla tuleb teelpüsivuse osas ettevaatlik olla, kuna auto on väike). Talvesõiduks vajalik lisavarustus (lumehari, klaasipesuvedelik) oli ka rentija poolt autosse pandud.” – Mart

Rendipäevad: 20
Autoomaniku maksueelne tulu: 308 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 280 €

Rendi

 

8. Audi A4 Avant

Edetabeli kaheksandalt kohalt leiame sportliku välimusega Audi A4 Avant-i. Tegemist on 130 kW mootori ja nelikveoga sõidukiga, millel olemas kõik tänapäevased mugavused (konditsioneer, parkimisandurid, püsikiiruse hoidja). Samuti on rentijad kiitnud selle väikest kütusekulu ning head juhitavust eriti talviste teeoludega. Detsembris käis auto rendis tervelt 30 päeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 23 €/päev.

“The car is well looked after. Drives like new. Four wheel drive and good tyres were just godsend to accommodate heavy snow and ice. Average fuel consumption just below 7l/100km. Will use again in the future.” – Melvyn P.

Rendipäevad: 30
Autoomaniku maksueelne tulu: 294 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 040 €

Rendi

 

9. Skoda Octavia

Detsembri edetabeli üheksas koht kuulub ruumikale linnaautole Skoda Octavia. Sõidukil on automaatkäigust ning korralik 77 kW mootor, mis on linnas sõitmiseks täpselt paras. Samuti on sõiduki kütusekulu väga madal (ca 5l/100km). Detsembris käis Skoda väljas 16 rendipäeva ning rentijatele on see Forus Autolevis saadaval hinnaga 24 €/päev.

“Hästi hooldatud ja täiesti korras auto, kõik töötab, nagu uus.” – Aivar O.

Rendipäevad: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 287 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 920 €

Rendi

10. Volkswagen Passat 

Edetabeli auväärsele kümnendale kohale platseerus töökindel hübriidauto Volkswagen Passat. Sõidukil on 115 kW bensiinimootor, mida toetab 55 kW elektrimootor. Sõiduk on ülimalt ökonoomne ning sellel on kõik tänapäevased mugavused (parkimisandurid, rattaraam, konditsioneer, istmesoojendused jne). Detsembris kogunes Volkswagenil 10 rendipäeva ning rentijatele on see Forus Autolevis saadaval hinnaga 40 €/päev.

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 280 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 800 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×