Detsembri TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Rendiautoga liigeldes säästad raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt ning annad panuse keskkonnahoidu. Järgnevalt toome Sinuni detsembri 10 populaarseimait autot Autolevis. Vaata järgi, millised autod pälvisid jõulukuul meie kasutajate seas enim tähelepanu.


1. Porsche Cayenne

Juba kolmandat kuud järjest leiame edetabeli tipust silmapaistva Porsche Cayenne. Võimas! Tegu on esimese autoga, mis on nii pikalt edetabeli esikohta endale hoidnud. Stiilne, ökonoomne, mugav – mida veel tahta! Rendipäevi oli sel palavalt armastatud maasturil detsembris kokku 9. Porsche päevahinnaks Autolevis on 159€ ning kasutajatel on auto kohta jagada üksnes kiidusõnu.

“Auto on hästi hoitud, hooldatud ja pakub muljetavaldavat sõidunaudingut.” – Vahur 

Rendipäevade arv: 9
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 959 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 11 511 €

Rendi

 

2. Porsche Cayenne

Võime julgelt väita, et Porsche Cayenne on Autolevi kasutajate seas üks armastatuimatest autodest. Nimelt leiame detsembri edetabeli teiselt kohalt järjekordse Porsche Cayenne. Rendipäevi oli maasturil detsembris kokku 19. Päevahinnaks on antud Porschel Autolevis 60 € ning maasturi hinna-kvaliteedi suhet ja mugavust on hinnatud vägagi kõrgelt.

“5+” – Tarmo

Rendipäevade arv: 19
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 795 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 9 540 €

Rendi

 

3. Volvo V70

Edetabeli kolmandale kohale positsioneerus mugav ja praktiline Volvo V70. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 35 päeva) hõlmates tervet detsembrit. Volvo päevahinnaks Autolevis on 20 € ning kasutajatel on auto kohta jagada üksnes kiidusõnu.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevade arv: 35
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 473 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 536 €

Rendi

 

4. Škoda Superb

Detsembri edetabeli neljandalt kohalt leiame paljukiidetud sõiduauto Škoda Superb. Tegu on mugava ja ökonoomse sõidukiga, mil oli rendipäevi detsembris kokku 19. Škoda päevahinnaks Autolevis on 35 € ning auto ökonoomsus ja mugavus ei ole märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

“Auto oli ideaalses konditsioonis, ülimalt mugav, ning ökonoomne. Kindlasti kasutan uuesti seda võimalust.” – Ranel 

Rendipäevade arv: 19
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 461 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 535 €

Rendi

 

5. Mercedes-Benz Sprinter 316cdi

Viies koht detsembri edetabelis kuulub kaubikule Mercedes-Benz Sprinter 316cdi. Tegu on mahuka kaubikuga, mis sobib hästi kolimiseks. Kaubikul oli detsembris kokku 10 rendipäeva. Mercedese päevahinnaks on Autolevis 55 €.

“Mugavaim ja tegelikult ka soodsaim võimalus suuremõõtmeliste esemete transportimiseks B-kategooria lubade omanikele. Masin ise väga tiptop ja kõik vajalik olemas.” – Taavi 

Rendipäevade arv: 10
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 454 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 445 €

Rendi

 

6. Land Rover Range Rover Sport

Kuuenda koha edetabelis pälvis kiire ja võimas inglise maastur Land Rover Range Rover Sport. Maastur on pälvinud Autolevi kasutajate seas palju tähelepanu ning auto hinna-kvaliteedi suhet ja mugavust on hinnatud vägagi kõrgelt. Range Rover käis detsembri jooksul rendis kokku 12 päeval. Päevahinnaks on sel soliidsel maasturil Autolevis 44 €.

“Auto on suurepärases seisukorras! Väga mugav, piisavalt jõuline, hea mahutavusega. Kütusekulu üle ei saa samuti nuriseda. Selle hinna eest kindlasti üks parimaid sõidukeid siin keskkonnas.” – Martin 

Rendipäevade arv: 12
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 412€
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 941 €

Rendi

 

7. BMW 520D xDrive

Seitsmendalt kohalt leiame nauditavat sõiduelamust pakkuva BMW 520D xDrive. Tegu on äärmiselt stiilse ja mugava autoga, mis käis detsembri jooksul rendis kokku 8 päeval. BMW päevahinnaks Autolevis on 60 € ning kasutajatel on auto kohta jagada üksnes kiidusõnu.

“Mugav ja uhke auto mõistliku kütusekuluga. Soovitan!” – Mart 

Rendipäevade arv: 8
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 371 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 455 €

Rendi

 

8. Lexus NX300H

Kaheksas koht detsembri edetabelis kuulub soliidsele ja pilkupüüdvale Lexus NX300H. Auto käis detsembri jooksul rendis kokku 6 päeval. Lexuse päevahinnaks Autolevis on 75 € ning kasutajad on autot hinnanud vägagi kõrgelt.

Rendipäevade arv: 6
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 341 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 086 €

Rendi

9. Audi A4

Üheksandalt kohalt leiame ökonoomse ja mugava sõiduauto Audi A4. Rendipäevi oli autol detsembri peale kokku 18. Autolevis on Audi päevahinnaks 22 €. Auto ökonoomsus ja mugavus ei ole märkamata jäänud ka meie kasutajatel, kes on autoga enam kui rahul.

“Super” – Kristjan

Rendipäevade arv: 18
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 330 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 3 960 €

Rendi

 

10. Renault Trafic

Detsembri edetabeli kümnenda koha pälvis mahukas ja praktiline Renault Trafic. Auto käis jõulukuul rendis kokku 7 päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 65 €. Auto ruumikust ja praktilisust on kasutajad hinnanud kõrgelt.

Rendipäevade arv: 7
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 293 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 3 510 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×