Autolevi novembrikuu TOP3 enim teeninud autod

Oled mõelnud oma autot välja rentida, kuid tahaksid enne teada, kui palju on auto rendile andmisega lisaraha võimalik teenida? Toome sinuni Autolevi novembrikuu kolm enim teeninud autot.


1. Porsche Macan 2015

Porsche Macan 2015 näol on tegemist maasturiga, mis lisandus Autolevi platvormile alles novembri alguses. Juba esimesel kuul õnnestuski sel ägedal maasturil saavutada esimene koht meie novembri edetabelis.

Rendipäevi oli Porsche Macan 2015 novembris kokku 11. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 695 eurot ning tulumaksujärgne tulu 579 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 695 x 12 = 8 340 eurot. Auto hetke turuväärtus on 40 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 20% oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 90 € ning kasutajad on autoga vägagi rahul.

“Auto nagu uus. PERFECT auto.” – Vjatšeslav

Rendi

 

2. Honda CR-V 2014

Edetabeli teiselt kohalt leiab Honda CR-V 2014, millel oli novembris rendipäevi kokku suisa 25. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 455 eurot ning tulumaksujärgne tulu 379 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 455 x 12 = 5 460 eurot. Auto hetke turuväärtus on 14 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi koguni 39% oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 30 € ning kasutajatel jätkub auto kohta üksnes kiidusõnu. 

“Auto väga heas korras, puhas, mugav sõita. Hinna/kvaliteedi suhe paigas! Soovitan!” – Anastassia 

Rendi

 

3. Volvo XC90 2015

Edetabeli kolmanda koha on endale napsanud Volvo XC90 2015, millel oli rendipäevi novembris kokku 9. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 439 eurot ning tulumaksujärgne tulu 366 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 439 x 12 = 5 268 eurot. Auto hetke turuväärtus on 40 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 14% oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 65 € ning kiidusõnu on auto kohta jagatud palju.

“Suurepärases seisukorras suur pere maastur. Autoga on väga mugav sõita nii linnas kui maanteel.” – Anton

Rendi

 


Auto välja rentimine on suurepärane viis lisaraha teenimiseks. Ära lase rahal seista ning hakka oma sõidukiga lisaraha teenima aegadel, kui Sa seda ise ei kasuta.

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×