Kõigile Autolevi autodele rakenduv kindlustus on kohal!

Meil on suur rõõm teada anda, et oleme koostöös If Kindlustusega loonud Autolevi kindlustuse. Uus kaskokindlustus on ainus kindlustus Eestis, mis katab inimeselt-inimesele autojagamise kahjujuhtumid.

Autolevi kindlustus kehtib kõigile Autolevi platvormilt renditud autodele, väikebussidele ja kaubikutele. Samuti katab see metsloomaga kokkupõrkel tekkinud kahjud, mida paljud kindlustusfirmad ei arvesta.

Uuel kindlustusel on mitmeid eeliseid nii autoomanikule kui rentijale. Autolevi kindlustus annab kindlustunde, et ka õnnetusjuhtumi korral on rendikogemus positiivne ning kaitseb ettearvamatute kulutuste eest. Kindlustus sõlmitakse autole broneeringu saatmise ühe sammuna ning kõik vajalikud dokumendid täidab Autolevi platvorm Sinu jaoks automaatselt. Kindlustuspoliis saadetakse Sinu e-mailile ja seda välja printima ei pea.

Kuidas uus kindlustus töötab?

Rentimise protseduur jääb samasuguseks mõlemale osapoolele, nii autoomanikule kui rentijale. Autole tehtud broneeringu eest tasumisel sõlmitakse Autolevi keskkonnas kindlustuspoliis. Tegemist on kaskokindlustusega. Kindlustus kehtib võtmete üleandmisest sõiduki õigeaegse tagastamiseni.

Autolevi kindlustust on kahte tüüpi. Rentija valib summa, mis on kas 3 eurot päevas (omavastutus kuni 1000 eurot) või 5 eurot päevas (omavastutus kuni 500 eurot). Kui kahjud on omavastutuse summast väiksemad, siis tuleb tasuda summa kahjude ulatuses ning täit omavastutuse määra maksma ei pea.

Kindlustuspoliis saadetakse maksepäevale järgneval hommikul rentija e-maili peale. Poliisi ja rendilepingu väljaprintimine ei ole vajalik.

Auto rendile võtmisel soovitame teha selle olukorda fikseerivad fotod või veel parem, video. Sõiduki tagastamisel tehke autost samuti pildid või video. Fotode põhjal on hiljem võimalik vajaduse korral hinnata auto seisukorda enne ja pärast renti ning see on aluseks kindlustusjuhtumi mugavamale käsitlemisele.

Hea teada

Autolevi kindlustus on kaskokindlustus. Kõigil Autolevi autoomanikel on endiselt kohustus tagada oma sõidukil liikluskindlustuse olemasolu.

Autolevi kindlustus katab kõiki Autolevi platvormi kaudu renditavaid sõidukeid, v.a. mootorrattad ja haagised, millele kehtib rentija omavastutus tekitatud kahju ulatuses.

Omavastutus üle 20 aasta vanustele autodele on kuni 1000 eurot ja nende sõidukite puhul eraldi päevatasu kindlustuse eest puudub.

Tutvu kindlustusega siin

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×