Jaanuari TOP3 enim teeninud autod Autolevis

Oled mõelnud oma autot välja rentida, kuid tahaksid enne teada, kui palju on auto rendile andmisega lisaraha võimalik teenida? Auto välja rentimine on suurepärane viis lisaraha teenimiseks! Seejuures saad kasulik olla ka keskkonnale, sest iga jagatud auto vähendab tänavale juurde ostetavate autode hulka. Järgnevalt toome sinuni Autolevi jaanuarikuu kolm enim teeninud autot.


1. Jaguar XF 2015

Jaanuarikuu edetabeli esikohalt leiame detsembri lõpus Autolevi platvormile lisandunud Jaguar XF 2015. Rendipäevi oli sel vingel autol aasta esimesel kuul kokku 13. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 488 eurot ning tulumaksujärgne tulu 406 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 488 x 12 = 5 856 eurot. Auto hetke turuväärtus on 16 500 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 35 % oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 55 € ning kasutajad on autoga igati rahule jäänud.

Rendi

 

2. Land Rover Range Rover Sport 2011

Edetabeli teise koha saavutas aasta esimesel kuul võimas inglise maastur Land Rover Range Rover Sport 2011, millel oli jaanuaris rendipäevi kokku 15. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 439 eurot ning tulumaksujärgne tulu 366 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 439 x 12 = 5 268 eurot. Auto hetke turuväärtus on 14 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi koguni 38 % oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 35 € ning soovitatud on autot kõvasti.

“Suurepärases seisukorras soliidne ja mugav auto. Kõik toimis nagu peab. Väga mugav nii maanteel kui ka linnas ning tänu diiselmootorile ka kütusekulu mõistlik.” – Andre

Rendi

 

3. Volvo V90 2017

Edetabeli kolmandalt kohalt leiame Volvo V90 2017, mis lisandus Autolevi platvormile värskelt jaanuarikuu alguses. Rendipäevi oli sel ägedal autol jaanuaris kokku 10. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 375 eurot ning tulumaksujärgne tulu 313 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 375 x 12 = 4 500 eurot. Auto hetke turuväärtus on 29 900 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 15 % oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 53 € ning auto kohta on jagatud üksnes kiidusõnu.

“Auto oli puhas ja väga mugav.” – Romet

Rendi

 


Auto välja rentimine on suurepärane viis anda oma panus keskkonnahoidu samal ajal lisaraha teenides. Ära lase rahal seista ning hakka oma sõidukiga lisaraha teenima aegadel, kui Sa seda ise ei kasuta.

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×