Autolevi detsembrikuu TOP3 enim teeninud autod

Oled mõelnud oma autot välja rentida, kuid tahaksid enne teada, kui palju on auto rendile andmisega lisaraha võimalik teenida? Toome sinuni Autolevi detsembrikuu kolm enim teeninud autot.


1. Toyota RAV4 2019

Detsembrikuu edetabeli esikoha napsas endale üks enim kanda kinnitanud maastureid maailmas – Toyota RAV4 2019. Rendipäevi oli maasturil detsembris kokku 15. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 567 eurot ning tulumaksujärgne tulu 473 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 567 x 12 = 6 804 eurot. Auto hetke turuväärtus on 24 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 28% oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 39 € ning kasutajatel jagub üksnes kiidusõnu.

“Väga uus auto! Väga hästi toimivad sõidumugavuse seadmed (adaptiivne püsikiiruse hoidja jne), avar salong ja pagasiruum.” – Raiko U

Rendi

 

2. Škoda Superb 2015

Edetabeli teise koha saavutas Škoda Superb 2015, millel oli detsembris rendipäevi kokku koguni 21. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 563 eurot ning tulumaksujärgne tulu 469 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 563 x 12 = 6 758 eurot. Auto hetke turuväärtus on 15 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi koguni 45% oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 35 € ning kasutajad kiidavad.

“Auto oli äärmiselt mugav, ökonoomne ja soliidne. Soovitan kõigile.” – Martin 

Rendi

 

3. Škoda Octavia 2015

Edetabeli kolmandale kohale maandus sel korral Škoda Octavia 2015, millel oli rendipäevi kokku samuti 21. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 462 eurot ning tulumaksujärgne tulu 385 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 462 x 12 = 5 544 eurot. Auto hetke turuväärtus on 10 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 55% oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 25 € ning kasutajad on kiidusõnu on auto kohta jagatud palju.

“See auto oli parim meie nädalaseks puhkuseks Eestis koos perega. Ökonoomne, mahukas ja mugav, ja muidugi puhas ja korras igatepidi.” – Merike T.

Rendi

 


Auto välja rentimine on suurepärane viis lisaraha teenimiseks. Ära lase rahal seista ning hakka oma sõidukiga lisaraha teenima aegadel, kui Sa seda ise ei kasuta.

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×