Autolevi alustas koostöödi ELMO Rendiga

Autolevi lõi käed ELMO Rendiga ning nüüd saab Autolevi vahendusel nende elektrisõidukeid rentida Tallinnas, Tartus ja Narvas.

Koostöö sai alguse ühisest soovist keskkonnaprobleeme lahendada

Autolevi asutaja Tauri Kärsoni sõnul sai koostöö alguse ühisest soovist keskkonnaprobleeme lahendada. “Asutasin Autolevi, et Eesti inimesed saaksid oma autot välja rentida või kasutada teiste sõidukit siis, kui neil seda parasjagu vaja on. Mida vähem autosid meie teedel vurab, seda parem on see ka keskkonnale,” ütles Kärson. “ELMO Rent on selles mõttes meiega sarnane – nende renditavad sõidukid on tavapärasest keskkonnasäästlikumad ja ühte sõidukit saavad kasutada paljud huvilised.”

Elektriautode eeliseks tarbija silmis peetakse ka õigust sellega ühistranspordirajal sõita ja võimalust kesklinnas tasuta parkida. “Neid privileege Autolevi rentijad ka kasutavad ning nii ELMO Rendi kui teiste Eesti autoomanike elektriautod on meie platvormil populaarsed,” rääkis Kärson.

Eestis, Lätis ja Soomes tegutsevat Autolevi kasutatakse peamiselt puhkuse- ja ärisõitudeks, aga teenust hindavad ka inimesed, kes vajavad eriotstarbelist või suuremat sõidukit. ELMO Rent elektriautosid saab Autolevis rentida Tallinnas ja Tartus ning laadimine ELMO kiirlaadimisvõrgus on rentija jaoks tasuta.

ELMO Rent tegevjuhi Enn Laansoo Jr sõnul Autoleviga koostöö alustamine on üks järgmistest sammudest keskkonnasäästlikkuse mõtteviisi levitamisel Eestis. “Üle-eelmisel aastal soetasime riigilt eraomandisse Eesti suurima elektriautode renditeenuse pakkuja. Iseteenindusel põhinev võtmevaba elektriautode lühirenditeenus oli selle väljatulekul tõeline innovatsioon. Meie eesmärgiks on tänast toimivat teenust arendada ja propageerida läbi koostöö sama mõtteviisiga ettevõttega nagu Autolevi, et teha keskkonnasäästlik teenus veelgi mugavamaks ja kättesaadavamaks,” sõnas Laansoo Jr.

“Lühirenditeenuse kasutajaskond järjest kasvab. Enam ei ole põhjuseks elektriautode proovimise võimalus, vaid pigem mõtteviisi muutus. Võimaldame  autot kasutada vaid siis, kui seda vaja on, ilma kohustuseta sõidukit omada. Autosid renditakse nii pooleks tunniks kui ka nädalavahetuseks,” selgitas ELMO Rendi tegevjuht.

Vaata, milliseid elektriautosid saad Autolevis rentida.

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×