Augusti TOP 10 populaarseimad autod

Auto rentimine annab võimaluse säästa raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt. Just seetõttu eelistab üha rohkem ja rohkem inimesi endale vajalikeks sõitudeks auto rentida. Rendiautoga liigeldes annad panuse ka keskkonnahoidu, sest iga jagatud auto vähendab tänavale juurde ostetavate autode hulka. Augusti jooksul käis läbi Autolevi sõidus 225 erinevat autot, järgnevalt toome Sinuni neist 10 parimat. Vaata järgi, millised autod olid augustis meie kasutajate seas kõige populaarsemad!


1. Fiat Capron 

Nii nagu juuli edetabeli tipust, leiame ka augusti edetabeli kõrgeimalt kohalt matkaauto. Täpsemalt kindlustas esikoha endale uus ja ruumikas Fiat Capron. Ideaalne valik nii lühikeseks kui pikemaajaliseks puhkuseks! Matkaauto käis augustis rendis kokku 11 päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 140 € ning kasutajate rendikogemused on olnud täis üksnes positiivseid emotsioone.

Rendipäevade arv: 11
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 975 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 11 700 €

Rendi

 

2. Volkswagen Multivan

Teisele kohale augusti edetabelis positsioneerus Volkswagen Multivan. Tegu on mahuka ning seejuures vägagi ökonoomse väikebussiga, mis käis augusti jooksul rendis kokku koguni 25 päeval. Väikebussi päevahinnaks Autolevis on 55 € ning kasutajad on auto mugavust ja ökonoomsust vägagi kõrgelt hinnanud.

“Auto igati asjalik ja säästlik, liigub hästi ning mugav juhtida. Salongis piisavalt ruumi – istmed ja laud liigutatavad vastavalt vajadusele.” – Christman 

Rendipäevade arv: 25
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 953 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 11 430 €

Rendi

 

3. Citroen Jumper

Edetabeli kolmandalt kohal leiame matkabussiks ümber ehitatud kaubiku Citroen Jumper. Buss on varustatud kõige väljasõiduks vajalikuga – matkatoolid, gaasiga pliit, köögitarvikud, sääsevõrgud ja isegi kohvimasin. Mida veel tahta! Citroen Jumper käis augsti jooksul rendis kokku 20 päeval ning matkabussi päevahinnaks Autolevis on 75 €. Kasutajad üksnes kiidavad.

“Auto nii nagu ette kujutasin ja piltidelt näha.” – Anželika

Rendipäevade arv: 20
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 922 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 11 061 €

Rendi

 

4. Mercedes-Benz V-Klasse

Neljanda koha augusti edetabelis pälvis järjekordne väikebuss, täpsemalt Mercedes-Benz V-Klasse. See mahukas ja praktiline väikebuss käis möödunud kuu jooksul rendis kokku 11 päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 99 € ning kasutajatel jagub väikebussi kohta üksnes kiidusõnu.

“Väga korralik!” – Hanno

Rendipäevade arv: 11
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 922 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 9 351 €

Rendi

 

5. Ford Mustang 

Edetabeli keskelt ehk viiendalt kohalt leiame pilkupüüdva Ameerika muskelauto Ford Mustang. Autos on luksuslik konjakpruun nahksisu ning korralik multimeedia süsteem, mis teeb sõiduelamusest eriti mõnusa. Augusti jooksul käis Ford Mustang rendis kokku 11 päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 89 € ning kiidetud on autot palju.

“Pilku- ja kõrvupüüdev masin, mida oma keskmisest jäigema vedrustusega on võimalik nautida ka kurvides” – Andrus

Rendipäevade arv: 11
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 734 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 8 811

Rendi

 

6. Volkswagen Golf 

Edetabeli kuuendale kohale positsioneerus mugav ja ökonoomne Volkswagen Golf. Auto sobib ideaalselt pereautoks! Volkswagen oli rendis pikaajaliselt (kokku 47 päeva) hõlmates tervet augustit. Auto päevahinnaks Autolevis on 27 € ning auto mugavust ja ökonoomsust on hinnatud kõrgelt.

“Auto töötas laitmatult, ökonoomne, mugav ja ruumikas. Soovitan.” – Oliver 

Rendipäevade arv: 47
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 674 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 8 091 €

Rendi

 

7. Porsche Cayenne

Seitsmenda koha augusti edetabelis kindlustas endale silmapaistev ja palavalt armastatud Porsche Cayenne. Auto on väikese läbisõiduga ning samas ka ökonoomne (3.0 liitrine diiselmootor). Autos on hinnatud klassikaline Porsche beez sisu. Augusti jooksul käis Cayenne rendis kokku 9 päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 125 € ning kasutajate rendikogemused on üksnes positiivsed.

“Äärmiselt puhas ja superheas korras. Kui saadaval, võtan ka järgmine kord 100%! Andis mulle nii-öelda muretut aega rahulikult muude asjadega tegelemiseks.” – Aarne

Rendipäevade arv: 9
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 615 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 7 380 €

Rendi

 

8. Toyota Corolla

Edetabeli kaheksandalt kohalt leiame praktilise Toyota Corolla. Nii nagu Volkswagen Golf, oli ka Toyota Corolla rendis pikaajaliselt (kokku 76 päeva) hõlmates tervet augustit. Toyota päevahinnaks Autolevis on 14 € ning auto suurepärane hinna-kvaliteedi suhe on pälvinud mitmete kasutajate tähelepanu.

“Autol toimib kõik nagu vaja, oli mugav sõita ja kütuse poolest ökonoomne, soovitan!” – Getter

Rendipäevade arv: 76
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 606 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 7 272 €

Rendi

 

9. Audi Q7 S-Line

Üheksanda koha augusti edetabelis napsas endale võimas ja pilkupüüdev Audi Q7 S-line. Auto käis möödunud kuul rendis kokku 16 päeval. Audi päevahinnaks Autolevis on 58 € ning kasutajad on autoga niivõrd rahul olnud, et on tekkinud lausa soov isiklik auto maha müüa.

“Auto väga mugav ja võimas, tuli tahtmine isiklik auto maha müüa :)” – Tõnis

Rendipäevade arv: 16
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 572 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 6 867 €

Rendi

 

10. Infiniti Q50 

Augusti edetabeli kümnenda koha pälvis silmapaistev Infiniti Q50. Auto on varasemalt pälvinud esikoha meie juuni edetabelis ning teise koha aprilli edetabelis. Augusti jooksul käis Infiniti rendis kokku 25 päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 39 € ning kiidusõnu on kasutajad auto kohta jaganud palju.

“Hea, mugav auto” – Anton

Rendipäevade arv: 25
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 562 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 6 741 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

 

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×