Augusti TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Isikliku auto omamine pakub küll liikumisvabadust, kuid on ütlemata kallis. Säästa raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt ja rendi endale auto. Autolevist leiad laia valiku sõidukeid igale maitsele, igas hinnaklassis. Järgnevalt toome Sinuni augusti TOP 10 populaarseimaid autod Autolevis. Vaata järgi ja proovi mõnda autodest ka ise.


1. Dodge Challenger

Augusti edetabeli esikoha haaras endale Ameerika muskelauto Dodge Challenger. Auto teeb silmapaistvaks kirsipunase ja musta värvi kooslus. Auto on väga võimas ning samas ka väga mõnus kruiiser tavasõitudeks. Kupee kohta on ka mahutavus hea: 4 inimest + asjad mahuvad kenasti ära. Augustis käis Dodge Challenger rendis kokku 10. päeval. Päevahinnaks on tal Autolevis 119€ ning kiidetud on autot kõvasti.

“Ütleks et väga muhe auto nädalavahetuse nautimiseks, oma välimusega püüab palju pilke! Soovitan kõigile!” – Romet

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 1380 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 16 560 €

Rendi

 

2. Fiat Roller Team

Augusti edetabeli teisele kohale positsioneerus ruumikas ja mugav matkaauto Fiat Roller Team. Ideaalne valik nii lühikeseks kui pikemaajaliseks väljasõiduks! Augustis oli Fiat Roller Teamil rendipäevi kokku 11 ning rentida on teda Autolevist võimalik päevahinnaga 130€. Matkaauto hinna-kvaliteedi suhe pole märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

“Suur, mahukas ja kõik vajalik autos olemas.” – Andreas

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 1155 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 13 860 €

Rendi

 

3. Porsche Cayenne

Edetabeli kolmandalt kohalt leiame luksusliku ja mugava Porsche Cayenne. Maastur käis möödunud kuul rendis kokku 7. päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 150€. Auto kasutajamugavust ja pilkupüüdvat välimust on meie kasutajad hinnanud kõrgelt.

“Auto oli tehniliselt väga korralik ja seest nagu uus. Väljas leidus kriipsukesi ja mõlgikesi nagu enamustel autodel mida pargitakse keskuste parklates.” – Ranno

Rendipäevad: 7
Autoomaniku maksueelne tulu: 1088 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 13 056 €

Rendi

 

4. Mercedes-Benz Viano

Neljas koht augusti edetabelis kuulub 7-kohalisele Mercedes-Benz Viano’le. Tegu on mugava ja võimsa väikebussiga, mil oli möödunud kuul rendipäevi kokku 21. Päevahinnaks on väikebussil Autolevis 55€.

“Kõik nagu lubatud ainult konditsioneer ei jaksanud reisi lõppu jäänud kuumalaines enam piisavalt külma puhuda. Hilisem kütusetšekkide ja sõidupikkuse kalkulatsioon andis kütusekuluks 8.8l 100le (aga peab arvestama, et linnast väljudes jäime ka korralikku ummikusse)” – Karl

Rendipäevad: 21
Autoomaniku maksueelne tulu: 971 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 11 652 €

Rendi

 

5. Volkswagen Caravelle

Viiendalt kohalt leiame mitmekülgse ja mahuka Volkswagen Caravelle, mis sobib nii suurema seltskonnaga sõiduks kui väiksema kauba veoks. Auto istmed on kergelt teisaldatavad ja muudetavad vastavalt vajadusele. Augusti jooksul käis auto rendis kokku 14. päeval. Päevahinnaks on tal Autolevis 53€ ning kasutajad on rahul.

“Auto oli ökonoomne. See long version on super variant et kogu vajalik tavaar, lisaks rahvale, veel ära mahutada.” – Raul

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 912 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 944 €

Rendi

 

6. Porsche Cayenne

Nii nagu edetabeli kolmandalt kohalt, leiame ka edetabeli kuuendalt kohalt luksusliku Porsche Cayenne. Antud Porschel oli augustis rendipäevi kokku 13 ning rentida on autot võimalik hinnaga 65€/päev. Autolevi kasutajate vaieldamatu lemmik!

“Auto on väga ökonoomne, mugav, kindlasti soovitan !” – Artjom

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 904 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 848 €

Rendi

 

7. Volkswagen Transporter Long

Augusti edetabeli seitsmendale kohale positsioneerus long kerega kaubik Volkswagen Transporter Long. Tegu on ökonoomse kaubikuga, mille kütusekulu on 9l/100km linnas ja 7l/100km maanteel. Kaubik oli rendis pikaajaliselt (kokku 39 päeva) hõlmates endas tervet augustit. Rentida on kaubikut võimalik Autolevist hinnaga 24€ päev ning sõiduki hinna-kvaliteedi suhe pole märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

Rendipäevad: 39
Autoomaniku maksueelne tulu: 900 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 800 €

Rendi

 

8. Volkswagen Multivan

Edetabeli kaheksas koht kuulub ruumikale ja hästi varustatud väikebussile Volkswagen Multivan, mis sobib suurpäraselt pikemateks väljasõitudeks. Puutetundlik androidmakk, telekas, kvaliteetne alpine stereo, tagurduskaamera ning liuguksed teevad sõidu eriti mõnusaks. Multivan käis augusti jooksul rendis 14. päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 54€. Väikebussi mugavust on kiidetud palju.

“Sobis ideaalseks pikaks maanteesõiduks ning sai hakkama ka Slovakkia mägedes. Autos on ruumikas ja mitmete erinevate lisafunktsioonidega.” – Markus

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 862 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 344 €

Rendi

 

9. Škoda Superb

Üheksanda koha augusti edetabelis napsas endale mugav ja ökonoomne Škoda Superb, mis sobib suurepäraselt nii igapäevatoimetuste ajamiseks kui pikemateks väljasõitudeks. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 41 päeva) hõlmates endas tervet augustit. Rentida on Škodat võimalik Autolevist hinnaga 30€ päev ning kiidusõnu on auto kohta jagatud hulganisti.

“Auto oli mugav, ruumikas ja ökonoomne. Suurepäraselt sobis pikemaks puhkuseks, kõik sõidud said tehtud. Kliima tegi väga hästi oma tööd kuumalaine ajal.” – Renna

Rendipäevad: 41
Autoomaniku maksueelne tulu: 855 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 260 €

Rendi

 

10. Peugeot Traveller

Edetabeli kümnendalt koahlt leiame Peugeot Travelleri. Tegemist on ruumika väikebussiga, mis mahutab lisaks suurele seltskonnale ka märkimisväärse koguse pagasit. Rendipäevi oli väikebussil augustis kokku 15. Travelleri päevahinnaks Autolevis on 63€ ning kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed.

“Kuuekesi sõitmiseks ideaalne sõiduvahend, millele mahub veel omajagu pagasitki kaasa. Võrdlemisi pika sõiduki parkimist hõlbustas märgatavalt nii esimesed parkimisandurid, tahavaatekaamera, kui ka n.ö. pealtvaates kaamera, mis ümbritsevast video auto keskkonsoolile kuvas.” – Henri

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 845 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 140 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×