Aprilli TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Isikliku auto omamine on küll mugav ja elu lihtsustav, kuid ka võrdlemisi kulukas. Säästa raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt ning liikle hoopis rendiautoga või pane oma isiklik auto lisaraha teenima. Järgnevalt toome Sinuni aprilli TOP 10 populaarseimait autot Autolevis. Vaata, millised autod olid möödunud kuul meie kasutajate seas populaarseimad ning proovi mõnda autodest ka ise. 


1. Volkswagen Tiguan

Aprilli edetabeli tipust leiame mugava ja praktilise Highline varustuses Volkswagen Tiguani, mis sobib suurepäraselt nii linna- kui maanteesõitudeks. Auto varustuses on olemas kogu viimaseaja tehnika, ohutus- ja mugavusvarustus. Lisaks korralikule varustusele on auto ka vägagi mõistliku kütusekuluga. Volkswagen oli rendis terve aprilli ehk 30 päeva. Päevahinnaks on autol 44€ ning kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed.

Rendipäevad: 30
Autoomaniku maksueelne tulu: 605 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 254 €

Rendi

 

2. Mazda 6

Aprilli edetabeli teiselt kohalt leiame märtsi edetabeli tipus paiknenud Mazda 6. See mugav ja praktiline sõiduauto on pälvinud Autolevi kasutajate seas rohkelt tähelepanu ning seda põhjusega. Hinna-kvaliteedi on autol paigas. Mazda päevahinnaks Autolevis on 22€ ning möödunud kuu jooksul käis auto rendis koguni 28. päeval.

“Auto on mugav, sõidab korralikult, maitsev helisüsteem :)” – Andrei

Rendipäevad: 28
Autoomaniku maksueelne tulu: 542 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 504 €

Rendi

 

3. Toyota Prius Plus

Kolmandalt kohalt leiame Toyota Prius Plus’i. Tegu on mahuka ning seejuures vägagi ökonoomse sõiduautoga, mis sobib hästi igapäevatoimetuste ajamiseks. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 39 päeva) hõlmates tervet aprilli. Auto päevahinnaks Autolevis on 29€ ning loomulikult pole sõiduki hinna-kvaliteedi suhe märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

“Auto heas korras, ökonoomne ja mugav sõita.” – Kadi

Rendipäevad: 39
Autoomaniku maksueelne tulu: 525 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 300 €

Rendi

 

4. Audi A5

Aprilli edetabeli neljandale kohale positsioneerus soliidne Audi A5, mis pakub mugavat sõiduelamust. Auto käis aprilli jooksul rendis kokku 29. päeval ning auto kasutajamugavust on hinnatud vägagi kõrgelt. Autolevist on Audi võimalik rentida hinnaga 80€ päev.

Rendipäevade arv: 23
Autoomaniku maksueelne tulu: 480 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 760 €

Rendi

 

5. Škoda Superb

Edetabeli viiendalt kohalt leiame ökonoomse ja praktilise sõiduauto Škoda Superb. Tegemist on kasutajate seas populaarse autoga, mis on ka varasemalt mitmel korral edetabelis esindatud olnud. Aprillis oli Škodal rendipäevi kokku 16 ning kiidusõnu on auto kohta jagatud hulganisti. Škoda päevahinnaks Autolevis on 40€.

“Auto oli ideaalses konditsioonis, ülimalt mugav, ning ökonoomne. Kindlasti kasutan uuesti seda võimalust.” – Ranel 

Rendipäevad: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 462 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 544 €

Rendi

 

6. Renault Trafic

Kuuenda koha aprilli edetabelis pälvis väikebuss Renault Trafic. Tegu on praktilise ja mugava väikebussiga, mis on ühtlasi ka võrdlemisi ökonoomne. Väikebuss käis aprilli jooksul rendis kokku 9. päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 64€. Kasutajad on autot hinnanud vägagi kõrgelt.

“Mugav, ja ökonoomne.” – Vahur

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 458 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 490 €

Rendi

 

7. Toyota Supra 

Edetabeli seitsmes koht kuulub silmapaistvale Toyota Suprale. Tegu on kiire ja pilkupüüdva sportautoga, mis on leidnud tee mitmete meie kasutajate südamesse. Supral oli aprillis kokku 4 rendipäeva ning päevahinnaks on tal Autolevis 170€. Positiivset tagasisidet on auto kogunud kuhjaga.

“Imeline! Suurepärase juhitavuse ja kiirendusega mürsk. Vedrustus tavaasendis isegi Tallinnas hämmastavalt sõidetav, samas sport režiimis piisavalt jäik. Suurepärane võimalus proovida natuke huvitavamat sõidukit. Päeva keskmine kulu imekombel alla 10 liitri sajale.” – Siimo

Rendipäevad: 4
Autoomaniku maksueelne tulu: 405 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 860 €

Rendi

 

8. Mercedes-Benz Vito

Kaheksanda koha aprilli edetabelis napsas endale Mercedes-Benz Vito. Tegu on ruumika ja praktilise kaubikuga, mis sobib suurepäraselt kolimiseks või asjade/kauba veoks. Kaubik käis aprilli jooksul rendis kokku 28. päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 22€. Sõiduki hinna-kvaliteedi suhe pole loomulikult märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

“Auto ideaalses korras, puhas ja mugav . Sellise bussiga töö lausa lendab . Vito on parimate sõiduomadustega, ökonoomne ja kuna 190cm kõrge siis laevale saab sõiduauto piletiga. Lihtsalt suurepärane.” – Kristo

Rendipäevad: 28
Autoomaniku maksueelne tulu: 402 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 824 €

Rendi

 

9. Volkswagen Transporter Long

Ka edetabeli üheksandalt kohalt vaatab meile vastu ruumikas kaubik, täpsemalt long kerega Volkswagen Transporter Long. Lisaks heale mahutavusele on kaubik ökonoomse diiselmootoriga. Aprilli jooksul käis Volkswagen rendis kokku 19. päeval. Kaubiku päevahinnaks Autolevis on 27€ ning kasutajad on autot hinnanud vägagi kõrgelt.

Rendipäevad: 19
Autoomaniku maksueelne tulu: 395 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 743 €

Rendi

 

10. Volvo V70

Edetabeli kümnendale kohale positsioneerus Volvo V70. Tegu on praktilise sõiduautoga, mis on suurepärane valik igapäevatoimetuste ajamiseks. Rendipäevi oli autol aprillis kokku 27 ning päevahinnaks on tal Autolevis 20€. Kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed ning kiidetud on autot palju.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 27
Autoomaniku maksueelne tulu: 378 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 536 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×