Aprilli TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad aprillis ning proovi mõnda autodest ka ise.

 

1. Dodge Charger

Aprillikuu edetabeli esimene koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Aprillikuu jooksul käis see väljas koguni 11 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ülipositiivsed!

“Väga ilus ja mugav mahukas suur võimas auto❤️” – Suat

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 762 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 13 068 €

Rendi

 

2. Mercedes-Benz Viano

Aprilli edetabeli teine koht kuulub AMG välimusega 7-kohalisele bussile Mercedes-Benz Viano. Tegemist on võimsa väikebussiga, mis on varustatud rohkete lisadega. Rendipäevi kogunes Vianol aprillis kokku 21 ning rentida on väikebussi võimalik hinnaga 39€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Oma ea kohta väga hea ja mugav auto suurema seltskonna ning nende pagasi vedemiseks. Sujuvaks kulgemiseks vajalikud lisad olemas. Pikal, talvisel teekonnal kütusekulu alla 9l.” – Liivika

Rendipäevad: 21
Autoomaniku maksueelne tulu: 740 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 684 €

Rendi

 

3. Porsche Cayenne

Edetabeli kolmandal kohal jätkab järjekindlalt ka aprillis esinduslik ja mugav Porsche Cayenne. Tegemist on luksusliku maasturiga, mis pakub nii silmailu kui muljetavaldavat sõiduelamust. Porsche oli rendis pikaajaliselt (kokku 29 päeva) hõlmates tervet aprilli. Rentida on maasturit võimalik hinnaga 60€/päev ning kasutajad on kiitnud auto välimust ja mugavust kõvasti.

“Auto on väga ökonoomne, mugav, kindlasti soovitan !” – Artjom A.

Rendipäevad: 29
Autoomaniku maksueelne tulu: 567 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 9720 €

Rendi

 

4. Ford Mustang

Edetabeli neljanda koha napsas endale samuti võimas muskelauto Ford Mustang, mis 0n oma ökonoomsuse ja praktilisusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu. Ford käis aprilli jooksul rendis kokku 9 päeva ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 99€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Pilkupaistev ja mugav auto. Elamust saab kohe väga palju.” – Alina

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 554 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 9 504 €

Rendi

 

5. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli viies koht kuulub esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol aprillis kokku 9 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 89€/päev.

“Arvestades auto uueväärset seisukorda, väikest läbisõitu ning unustamatuid emotsioone, mida see konkreetne Range Rover Sport pakub, on tegu ühe parima sõidukiga Autolevi keskkonnas.” – Martin

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 517 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 868 €

Rendi

 

6. Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI

Aprillikuu edetabeli kuuendale kohale platseerus ruumikas Mercedes-Benz kaubik, mida tohib ka B-kategooria juhilubadega juhtida. Kaubiku kandevõime on tervelt 900kg ning Autolevis saab seda rentida päevahinnaga 59€. Rentijad hindavad antud kaubikut kõrgelt.

“Väga hea Ruumikas Suurema mõõdulised Mööbel/Maalid Mahuvad ilusti! Soovitan: Mugav sõita ja ühe korraga asjad veetud, mõistlik hinnaga.” – Lea

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 475 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8148 €

Rendi

 

7. Audi Q5

Aprilli edetabeli seitsmenda koha pälvis praktiline ja töökindel Audi Q5, mis sobib suurepäraselt igapäevasteks sõitudeks. Rendipäevi kogunes autol aprillis kokku 10 ning rentida on Audit võimalik Autolevist hinnaga 66€/päev.

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 444 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 724 €

Rendi

 

8. Volvo V70

Kaheksandalt kohalt leiame praktilise ja mugava sõiduauto Volvo V70, mis käis aprilli jooksul rendis koguni 27.päeval. Võimas! Volvo päevahinnaks Autolevis on 22 € ning kasutajad on hinnanud auto hinna-kvaliteedi suhet vägagi kõrgelt. Hea valik nii argitoimetuste ajamiseks kui pikemateks väljasõitudeks.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 27
Autoomaniku maksueelne tulu: 353 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 048 €

Rendi

 

9. Porsche Cayenne

Nii nagu edetabeli esikohalt, leiame ka üheksandalt kohalt luksusliku Porsche Cayenne. Autolevi kasutajate vaieldamatu lemmik! See mugav ja mahukas Porsche käis aprilli jooksul rendis kokku 8.päeval ning rentida oli maasturit Autolevist võimalik hinnaga 100€/päev.

“Korralikult hooldatud ning hoitud maastur. Tuhat kilomeetrit väga mugavat istumist nautisin.” – Marek

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 374 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 488 €

 

10. Jeep Grand Cherokee

Kümnenda koha aprilli edetabelis kindlustas endale esinduslik ja ruumikas Jeep Grand Cherokee. Auto on pälvinud Autolevi kasutajate seas rohkelt kiidusõnu ning seda põhjusega. Jeep käis aprilli jooksul rendis kokku kümnel päeval ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 40€/päev.

“Puhas, korralik, vastas ootustele.” – Janek

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 333 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 712 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×