Aprilli TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Forus Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad aprillis ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1.  Audi A4 Avant

Aprillikuu edetabeli esimene koht kuulub ökonoomsele ja rikkaliku lisavarustusega Audi A4 Avant-ile. Sõidukil on distantsi hoidev püsikkiiruse hoidja, sõiduraja hoidmise süsteem, automaatne pidurdussüsteem, elektriliselt reguleeritavad comfort istmed ning elektriline tagaluuk). Lisaks on sõidukil 140 kW mootor, millega on eriti mõnus kevadistel teedel kruiisida. Aprillikuu jooksul käis Audi sõidus 43 päeva (rendiperiood algas märtsis) ning on rentijatelt ainult positiivset tagasisidet saanud. Forus Autolevist on võimalik Audit rentida hinnaga 39 €/päev.

“Auto jättis väga hea kogemuse ja kõik oli nii nagu auto kohta kirjutatud oli.” – Sander

Rendipäevad: 43
Autoomaniku maksueelne tulu: 797 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 9 559 €

Rendi

 

2. Toyota Proace

Edetabeli teine koht kuulub ruumikale ja usaldusväärsele Toyota Proace-ile. Sõiduk sobib ideaalselt suurematele gruppidele või perega reisimiseks. Toyotal on 6 istekohta ja kvaliteetne nahksisu. Lisaks on mõlemal poolt liuguksed. Samuti on sõidukil püsikiirusehoidja. Toyota Proace-i pagasiruum on suur ja mahukas, mis võimaldab kaasa võtta kogu vajaliku varustuse ja pagasi ilma probleemideta. Aprillikuu jooksul käis Proace sõidus 27 rendipäeva ning Forus Autolevist on võimalik seda rentida hinnaga 49 €/päev.

“Väga viisakas töövahend.” – Margus

Rendipäevad: 27
Autoomaniku maksueelne tulu: 627 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 526 €

Rendi

 

3. Dodge Charger

Aprillikuu edetabeli kolmas koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Aprilli jooksul käis see väljas koguni 9 päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ülipositiivsed!

“Auto on üli hea. Laitmatult puhas ja korras ning väga mõnus auto. Pakkudes väga suurt elevust.” – Aivar

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 624 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 484 €

Rendi

 

4. BMW M235

Aprillikuu edetabeli neljandale kohale platseerus 400 hobujõuline, 2016. aasta parimaks sportautoks (Auto Bild) valitud ja suurepärast sõiduelamust pakkuv BMW M235. Auto on muuhulgas varustatud viimase generatsiooni 10.25′′ iDrive süsteemiga (apple car play/android auto), harmand&kardon helisüsteemiga, parkimiskaameraga, nupust seadistatava klapiga väljalaskega (reguleeritav tonaalsus “pops and bangs) ning paljude M2 osadega (peeglid, tuled). Aprillikuu jooksul käis see rendis 10 rendipäeva ning Forus Autolevis on BMW saadaval hinnaga 79 €/päev.

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 458 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 494 €

Rendi

 

5. Mercedes Benz V-Klasse

Edetabeli viiendalt kohalt leiame rohkete lisadega luksusliku Mercedes-benz V-Klasse minibussi. Sõidukil on kvaliteetne Burmester stereo, konditsioneer, parkimisandurid, kärukonks ja ruumikas salong. Aprilli jooksul käis sõiduk väljas 6 päeva ning Forus Autolevist on seda võimalik rentida hinnaga 79 €/päev.

“Ideaalne valik seltskonnaga suusareisil käimiseks, ühendades endas mugavuse ja ruumikuse.” – Markus

Rendipäevad: 6
Autoomaniku maksueelne tulu: 442 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 309 €

Rendi

 

6. Peugeot Expert

Edetabeli kuues koht kuulub ruumikale kaubikule Peugeot Expert. Sõidukil on automaatkäigukast, parkimisandurid ja ESP, mis paljudel teistel kaubikutel puudub. Mootoriks on võimas 2.0TD millel 120 kW, mis garanteerib, et auto suudab koormat vedada ja endiselt ohutult möödasõite sooritada. Aprillis käis Peugeot rendis 18 päeva ning seda on võimalik Forus Autolevist rentida hinnaga 29 €/päev. Rentijad on sõidukiga väga rahule jäänud!

“Auto oli mugav ja jõudlust küllaga.” – Valev

Rendipäevad: 18
Autoomaniku maksueelne tulu: 409 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 906 €

Rendi

 

7. Mercedes-Benz Sprinter

Edetabeli seitsmendalt kohalt leiame töökindla ja ruumika Mercedes-Benz Sprinteri. Kaubik sobib ideaalselt kolimiseks või mõne suurema asja transportimiseks. Samuti on sõidukil automaatkäigukast, püsikiiruse hoidja ja konditsioneer. Aprillis käis kaubik rendis 8 päeva ning Forus Autolevist on seda võimalik rentida hinnaga 59 €/päev.

“Super mõnus sõita ja väga mahukas!” – Mait

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 372 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 460 €

Rendi

 

8. Volkswagen Passat

Edetabeli kaheksas koht kuulub töökindlale Volkswagen Passatile. Sõiduk on ökonoomne ja mugav ning varustatud mitmede lisadega. Autol on automaatkäigukast, pruunid nahkistmed, puutetundlik navigatsiooniseade, parkimisandurid ja konditsioneer. Aprillis kogunes Volkswagenil 13 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 39 €/päev.

“Auto läheb edasi hästi, on väga mugav ja ökonoomne, kindlasti soovitan!” – Alfred

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 337 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 049 €

Rendi

 

9. Mercedes-Benz E250

Edetabeli eelviimaselt kohalt leiame luksusliku ja pilkupüüdva Mercedes-Benz E250-e. Sõidukil on nahkistmed, konditsioneer, navigatsiooniseade ja püsikiiruse hoidja. Aprillis kogunes Mercedesel 11 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 34 €/päev. Rentijad on siiamaani ainult positiivseid rendikogemusi saanud.

“Auto on väga heas seisukorras, tõeliselt pilkupüüdev ja sõidumõnu garanteeritud. Väga, väga rahul!” – Ingrid

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 286 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 427 €

Rendi

 

10. Toyota Auris

Edetabeli kümnes koht kuulub ökonoomsele hübriidmootoriga Toyota Aurisele. Sõidukil on ruumikas salong, parkimiskaamerad, konditsioneer jne. Aprillikuus kogunes Aurisel koguni 17 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 27 €/päev. Rentijad on Toyota Aurisega äärmiselt rahul olnud.

“Superlux! Plus auto asukoht sobis ideaalselt.” – Sten

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 282 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 385 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

 

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×