9 silmapaistvat sedaani ärisõitudeks Autolevis

Autolevis on sõidukeid luukpäradest-bussideni, kuid järgneva blogipostitusega tahame Sinuni tuua valiku sedaankerega autosid ärisõitudeks, mille omanikud on kärmed vastajad, mille hinnad ei tee rahakotti auku, kuid mis on ärikliendile samas mugavad ja kaasaegsed igas mõttes. Kindlasti ei ole need ainukesed sedaanid Autolevis ning lõpliku otsingu ja broneeringu teed just Sina!

1. Audi A7 2010

Sportlik Audi A7 ei jäta tavaliselt kedagi külmaks. Vaatamata võimsale mootorile on kütusekulu keskmiselt märgitud vaid 7 liitrit sajale kilomeetrile, mis teeb silmad ette nii mõnelegi sportautole.

“Auto oli tehniliselt väga tiptop ja mugavus oli ka viis pluss.”

Broneeri kohe

 

2. Volkswagen Jetta 2013

Tartus pesitsev Volkswagen Jetta on täpselt paras sedaan igapäevasõitudeks, olgu need linnas või maanteel. Kõikide vajalike lisadega täiendatud Jetta tagab sulle mugavuse iga ilmaga ning igas linnas.

“Suurepärane masin.”

Broneeri kohe

 

3. Lexus IS250 F-Sport 2014

Sportlikuma välimusega autot on Autolevis raske leida. Lexus pakub nii mugavust kui kiirust samaaegselt ning seda eriti soodsa päevahinnaga.

“Suurepärane auto. Mugav, pehme ja glamuurse väljanägemisega ning kiire minekuga auto, millega on lausa rõõm sõita.”

Broneeri kohe

 

4. Peugeot 508 2014

24/7 autoabi ning kaskokindlustusega võid kindel olla, et teel harvajuhtuvad probleemid on tühiasi. Hea tagasiside autoomaniku paindlikusest ning lubatud sõidud Lätti pakuvad Peugeotile kõvasti lisaväärtust.

“Tip-top kindlustuskaitse tip-top korras masinal. Sõidukogemus ületas ootusi.”

Broneeri kohe

 

5. Škoda Octavia 2017

Samuti välissõitudeks lubatud Škoda võib olla mugav kaaslane ärireisiks baltikumi või Põhjamaadesse. Ööpäevaringne autoabi ning Škodale kohane ruumikus ja ökonoomsus on vaid mõned positiivsed iseloomuomadused Octavia juures.

“Auto väga heas korras.”

Broneeri kohe

6. Volkswagen Passat 2013

Üks suuremaid ja ruumikamaid sedaane on sobiv kaaslane pikemateks sõitudeks. Väike läbisõit ning kütusekulu teevad sellest Volkswagenist töökindla auto välissõitudeks.

“Väga viisakas auto, julgen soovitada!”

Broneeri kohe

 

7. Subaru Legacy 2010

Ainsa Subaruna listis olev Legacy mudel on just see nelikveoline ja särtsakas masin, millega talvel ei tohiks lumised ja jäised teeolud probleemiks olla.

“Heas seisukorras, mugav-turvaline sõita. Hooldatud auto.”

Broneeri kohe

 

8. Volkswagen Passat 2015

Hämmastavalt väikese kütusekuluga (4,5 liitrit!) Passat on üks ökonoomsemaid autosid nimekirjas. Ruumikas, stiilne, puhas, ökonoomne – kõik omadused ühes autos, mida vajad sõites ärikohtumisele või perega puhkama.

Broneeri kohe

 

9. Mercedes-Benz C 180 2017

Kindlasti kõige silmapaistvam sedaan Autolevis. Lumivalge äriklassi Mercedes-Benz pakub samaaegselt silmailu kui ka sõidumugavust.

Broneeri kohe

 

Vaata autolevi autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×