8 põhjust, mille tõttu sügishooajal enim autot renditakse

Rentijad rendivad autoomanikelt sügishooajal mitmetel erinevatel põhjustel ning järgnevas blogipostituses toome teieni Autolevi statistika põhjal kaheksa suurimat rentimise põhjust just sügisel.

1.Pikemad sõidud

Olgu selleks siis sõidud Eestis või välismaal, kuid enim renditakse sõidukeid just pikemateks sõitudeks. Paljud rentijad on avastanud end probleemi ees, kus enda sõiduk ei ole mugavaim või töökindlaim pikkade kilomeetrite jaoks ning seejärel otsitakse mugavat lahendust Autolevist. See oli põhjuseks eelmise sügise statistikale pilgud pöörates lausa 34%-l rentidest ning rendid kestsid keskmiselt mõned päevad.

Vaata autosid, millega saab ka välismaale sõita SIIT.


Kõige enam on kasutatud pikkadeks sõitudeks seda Toyota Priust

 

2.Igapäevasõidud

Lapsed kooli, ise tööle, töölt koju, lapsed koju ning äkki jääb aega veel poeskäigukski. Just teisel kohal olid igapäevasõidud, mis oli põhjuseks, miks pöörduti just Autolevi rentimise poole. Keskmine rendipikkus oli igapäevasõitude korral lausa pea nädal.

Vaata autosid, mis sobiksid hästi igapäevasõitudeks SIIT.

Igapäevasõitudeks on kõige rohkem valitud seda Ford Mondeot

 

3.Asendusauto

Tegid avarii, jäid tee peale või ootad varajase lume korral pikas rehvivahtusjärjekorras? Asendusauto põhjus platseerub meie statistika põhjal kolmandale kohale. Õnnetusi võib juhtuda igaühega, ning hea on, kui on võimalik kiirelt ja lihtsalt leida häda korral uus rendiauto Autolevist. Põhjuseks tõi seda 12% rentijatest.

Vaata autosid, mis sobivad paljudeks erinevateks sõitudeks SIIT.

Üks populaarsemaid asendusauto valikuid- Saab 9-5 2007

 

4.Kaubavedu ning kolimine

Suured esemed ja väikesed autod ei ole kokku loodud. Ometi võid omada suuremat universaal- või sedaankerega autot, kuid paratamatult jäävad need kapi või nurgadiivani transportimiseks väikeseks. Selleks on sul vaja väikekaubikut või lausa suuremat bussi ning 8% rentijatest selle just Autolevist just leidsid. Kolimise või kaubaveo rendiaja pikkuseks oli enamasti vaid poolteist päeva.

Vaata autosid, millega on mugav kolida SIIT.


Kaubaveoks on kasutatud kõige enam just seda Citroen Jumpy’t

Kolimisel on olnud populaarne see Ford Transit

5.Puhkus

Sügisel võib samuti puhata, arvasid 7% rentijatest ning tõid põhjenduseks just selle. Enamasti kestis rent kolm päeva ning puhkamiseks valiti mitmeid viise, olgu selleks siis haagiselamu või matkaauto, Eesti või välismaa.

Vaata sõidukeid, millega on hea üksi või kambakesi reisida SIIT.

Puhkusele sõidetakse kõige rohkem selle Audi A5’ga

6.Töö

Töö vajab tegemist ning rendiautoga on see samuti võimalik. Kui tõttad mööda Eestit ärikohtumistele või uute projektidega tutvuma, siis Autolevist peaksid leidma sobiva ning hea välimusega auto, et töö saaks hästi tehtud. Seda arvas ka 5% rentijatest.

Sobivad tööautod leiad SIIT.

Võimas ja elegantne Mercedes-Benz C 180 on igati esinduslik ärikohtumisele sõitmiseks.


7.Takso sõitmine

Eestlaste loodud Bolti abiga sõidavad paljud oma sihtkohta, kuid samuti on võimalik autoomanikel rentida oma sõidukit välja just Bolti või Uberi tarbeks. Seda kasutavad ka rentijad ära ning rendivad lausa keskmiselt nädalaks, et töö saaks tehtud ning ka kliendid rahul.

Sõidukid, millega lubatakse sõita Uberit ning Bolti näed SIIT.

Takso sõitmiseks on kasutatud näiteks seda Toyota Aurist

 


8.Eriline sündmus

Pulmad või retro sünnipäev pole probleemiks. Autolevist leiad nii kabriolette kui ka vanema põlvkonna autosid, millega silma paista. Keskmiselt kestab rent ühe päeva, kuid need mälestused ja kogemused nendest sündmustest on igavesed.

Erilise sündmuse jaoks näed autosid SIIT.


Seda VAZ21013 on renditud näiteks kui pulmaautot. 

Hakka oma autoga raha teenima


Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×