7 sõidukit mugavaks suusareisiks

Kuigi ilmad meil siin Eestis on lumevaesed ja soojemapoolsed, siis lumevaiba ootuses ja lootuses on siiski aeg juba suusareisiks auto broneerida pikemalt ette. Kui on soov uudistada Eesti suusaradasid ja -mägesid või kaugemaid lumenõlvu, siis pakume teile 7 sõidukit, millega oleks mugav oma peregi kaasa võtta. 

1. Volkswagen Caravelle GL VIP 2010

Üheksakohalise Volkswagen Caravelle buss oleks justkui pikemateks reisideks loodud. Võimalus kaasreisjatel taga mugavalt laua taga istuda nii, et ruumi jääb varustuselegi on super võimalus teha reis meeldejäävaks.

“Renditud buss vastas igati ootustele, puhas, kõik lisad töötasid.”

Broneeri kohe

2. Lancia Voyager 2012

Väikese kütusekuluga Lancia on mahukas pereauto maksimaalselt seitsmele reisijale. Kindlasti rahustab rentijat ka kaskokindlustuse olemasolu.

Broneeri kohe

3. Mazda 5 2013

24-tunnine autoabi on üks paljudest lisadest selle Mazda puhul. Auto võib väljast paista väike, kuid maha klapitavad istmed võivad tekitada paraja ruumi kogu varustuse jaoks.

“auto oli puudusteta, sõit oli mugav”

Broneeri kohe

4. Škoda Yeti 2012

Odav, kuid samas hästi hooldatud ja töökindlat Škodat kiidavad paljud rentijad. Vabu kuupäevi on sellel autol jäänud vähe – kiirusta!

“Üsna eakas, aga korralik auto, linnaliikluseks ideaalne ning üllatavalt mahukas. Hinna-kvaliteedi suhe igati paigas. Soovitan!”

“Väga heas korras auto. Tundub, et regulaarselt hooldatud”

Broneeri kohe

5. Mercedes Benz R350 Long 2011

Üks erilisemaid väljalaskeid Autolevis, mida linnapildis nii tihti ei kohta. Eriti pika kerega Mercedes on erinevate lisadega ainulaadne. Samuti on sõidukil ka näiteks kärukonks ning rattaraam.

“Suurepärane auto, ilus ja puhas.”

6. Opel Vivaro 2017

Mahukas väikebuss väikese kütusekuluga – olulised faktorid suurema seltskonnaga reisimiseks Tartust. Lisadena veel taga istujatele eraldi soojendus.

“Auto puhas ja korralik, väga mõistliku varustusega.”

Broneeri kohe

7. Renault Trafic 2011

Kui otsid aga eriti suure ruumiga autot reisiks, siis see kolmekohaline Renault on sulle. Palju ruumi ees ning taga annab paindlikuse kaasa võtta erinevat lisavarustust.

“Kõik töötas ja omanik tegi veel ennem sõitu asumist tiiru ja tutvustas, mis nupp, kuskil asub ja kus asub mis.”

Broneeri kohe Vaata autolevi autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×