Roadtripi playlistid iga meeleolu jaoks

Kui sa oled Spotify kasutaja, siis ilmselt tead hästi, et üks selle parimaid omadusi on seal leiduvad mitmekesised playlistid, mida pakutakse igale muusikamaitsele ja meeleolule. Lisaboonusena uuendatakse paljusid playliste regulaarselt ning saad pidevalt avastada uut muusikat, mis sulle meeldida võiks. Ilma pikema jututa toome teie ette 7 eriti mõnusat Spotify playlisti, mida pika autosõidu taustaks kuulata!

autolevi

1. Kaasaegne saatja pikemal teekonnal.

Ed Sheeran, The Lumineers, Of Monsters and Men, Bruno Mars – oled neid ilmselt ühel või teisel moel kuulnud. Mõnus meeleolu, mis sind sõiduvoos hoiab, garanteeritud!

2. Hooked on a Feeling – ribadeks kuulatud “Guardians of the Galaxy” soundtrack 

Võib ilmselt arutama jäädagi, kas parem on filmi  “Guardians of the Galaxy” esimene heliriba Awesome Mix Vol 1 või Awesome Mix 2 (meile meeldib esimene), kuid siin on playlist, kus nad on mõlemad esindatud.

Lugude kogumik köidab ühte 70ndate populaarsed palad – David Bowie,  Runaways ja Jackson 5 kõik saavad oma osa ning puudu ei jää ka vähem tuntud muusikaartistide lõõritamisest, nagu Raspberries (“Go All the Way”) ja Blue Swede (“Hooked on a Feeling”). Päris awesome tõesti!

3. Rock’n’rolli muusikanohikutele

Tagaajamisfilmi “Baby Driveri” heliriba tegi teoks kõigi muusikanohikute unelmad. Sea end sisse 70ndate rockiklassikute jaoks nagu Queen ja Golden Earring ning lase end üllatada heliriba vinatge rocki maiuspalade jaoks, mida esitavad teiste seas Beck, Brubeck, Barry White, theBeach Boys ja souli duo Bob and Earl.

4. Rap Caviar

Rap Caviar on Spotify enim kuulatud räpp-muusika playlist ja seda põhjusega — playlisti taga olev grupeering on teeb endast parima, et tuua kuulajateni räpi vingeimad üllitised. Playlisti uuendatakse iganädalaselt uue muusikaga.

5. Telkimise playlist

Spotify platvormilt leiab ka telkimise taustaks vaat, et ideaalse lugude koosluse. Esimestest akordidest alates tunned end kui kuskil kaugel mägede ja metsade vahel, soe lõkkehelk vaikselt palet paitamas. Muusika, mis tekitab külmavärinaid selle kõige paremas tähenduses!

6. Are & Be

Kui soovid olla kursis värske R&B toodanguga, siis Are & Be playlist on just sinu jaoks. Listi uuendatakse iganädalaselt, nii et leiad sealt alati värsket muusikat ning ei maga maha viimaseid hitte artistidelt nagu Solange, Rihanna, John Legend, Frank Ocean ja paljud teised.

7. Vana hea “Pulp Fiction”

Õige roadtripil olemise ja reisile vabaduse maigu annab ikka 90ndate legendaarne “Pulp Fictioni” heliriba. Ilmselt pikemat selgitus tarvis polegi, surfi, souli ja vanakooli rocki mikstuur, kus kõike on täpselt parajas koguses. Filmi lood valis režissöör Quentin Tarantino oma lemmikute seas ja seda käima pannes saab üsna kiiresti aru, miks see on leidnud tee filmimuusika kullavaramusse.

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×