6 populaarseimat autot jõuluajaks rentimiseks

Esimene advent on mõne nädala kaugusel ning käes on aeg jõuluajaks broneeringuid tegema hakata, enne kui on hilja. Toome teieni eelmise aasta jõuluaja kuus enim broneeritud sõidukit. Kõik neist on ka praegusel hetkel Autolevist renditavad. Tee oma valik varakult!

1. Volkswagen Passat 2013

Hõbedasele Volkswagenile tehti eelmise aasta detsembris lausa 15 broneeringut. Kui asud Tallinnas ning vajad töökindlat, kuid väljapeetud sõidukit, et külastada sõpru või sugulasi, siis see on kindel valik.

“Väga viisakas auto, julgen soovitada!”

Broneeri kohe

2. BMW 528i 2010

Tartus asuv BMW on särtsakas, kuid samas mõistliku kütusekuluga. 13 korda detsembris broneeritud sõiduk on ka sel aastal saadaval päevahinnaga 55€.

“Mugav, heas korras, puhas.”

Broneeri kohe

3. Citroen Jumpy 2014

Rohkelt mahutav Citroen oli nii detsembri kui ka kogu 2018. aasta edetabelis kõrgel kohal. Kuigi Citroeniga ei saa kaasa võtta palju sõpru, saab see eest väikebussiga vedada suuremaid kingitusi, olgu selleks siis uus tugitool või kapp.

“Auto on heas korras ja ökonoomne!”

Broneeri kohe

4. Volkswagen Passat 2007

Detsembrikuus 11 korda broneeritud ja pilku püüdnud Volkswagen on töökindel ning tuleb kaasa 24-tunnise autoabi võimalusega. 18 euro eest päevas on autot enam kui veel.

“Mugav ja puhas masin”

Broneeri kohe

5. Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 2015

Nimekirja suurima sõiduki vastu tunti lähemat huvi 10 korda. Ega detsembris kolimata ei jää ning Mercedes-Benz Sprinter on just õige masin vedama sinu raskeid ja suuri asju või parimal juhul kinke.

“Väga muhe buss! Automaatkast teeb sõidu eriti mugavaks. Väga mahukas,hea pöörderaadiusega,püsikiiruse hoidja,käetugi jne. 5+”

Broneeri kohe

6. Ford Mondeo 2015

Rohke lisavarustusega ja automaatkastiga Ford Mondeo sobib pikemateks sõitudeks kodust eemale. Samuti lubab autoomanik ka kokkuleppel pikemaid sõite välismaale! Külasta tuttavaid talvisel ajal stiilselt ja mugavalt!

“Mugav ja ruumikas auto, rohke lisavarustusega. Soovitan.”

Broneeri kohe

 

Loodame, et leidsid ideid või kindla sõiduki, et pühade ajal jõuda kenasti punktist A punkti B ning ka tagasi.

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×