5 põhjust miks peaksid oma auto välja rentima juba täna

Isikliku auto omamine on küll mugav ja elu lihtsustav, kuid ka päris kulukas. Igakuiselt on auto teine suurim kuluallikas elamispinna järel. Kuid see ei pea nii olema – Sinu auto võib sulle hoopiski tulu tuua. Kas sa oled kunagi mõelnud panna oma auto raha teenima?

Siin on 5 põhjust, miks sa peaksid oma auto välja rentima:

1. Hoiad kokku igakuiseid kulutusi
Auto omamine toob kaasa kulutusi, mille hulka kuuluvad näiteks kütus, parkimine, kindlustus ja hooldus. Neid kulutusi on võimalik vähendada või lausa täies mahus tagasi teenida rentides enda autot välja. Näiteks kui käid kesklinnas tööl, pead oma auto parkimise eest tõenäoliselt maksma. Need tunnid, mis Sa igapäevaselt parkimisele kulutad, võiksid sulle hoopis tulu tuua.
2. Teenid lisaraha
Lisaks sellele, et autot välja rentides võid katta nii kindlustuse kui ka hoolduskulud, võib see tuua igakuiselt ka väga arvestatava tulu. Keskmiselt teenib autoomanik Autolevis 200€ kuus, mis on hea lisaraha Sinu unistuste täitmiseks. Olgu selleks siis soojamaa reis, mereäärne suvila või uus sõiduvahend.
3. Auto seisab 92% ajast kasutult
Statistika näitab, et keskmine autoomanik sõidab enda autoga vaid 2 tundi ööpäevas, ülejäänud 22 tundi seisab auto kasutult. See teeb kuus kokku lausa 27 ööpäeva kasutuseta aega. Igati praktiline ja kasumlik oleks rentida oma auto välja turvaliselt Autolevi keskonnas ajal, kui Sina seda ei vaja.
4. Säästad keskkonda ja linnapilti
Autostumine on järjest kasvav probleem paljudes linnades. Mida rohkem autosid, seda suuremad ummikud, seda saastatum õhk ja vähem parkimiskohti. Autot jagades aitad Sa kaasa sujuvamale liiklusele, puhtamale keskkonnale, jätad ruumi teistele liiklejatele ja aitad neid inimesi, kellel igapäevatoimetusteks autot soetatud ei ole.
5. Tutvud uute inimestega
Jagamismajandus kogub üha enam populaarsust ja lähitulevikus võib igaüks leida endale sobiva rendiauto kodupiirkonnast. See tähendab, et Sinul autoomanikuna on võimalus saada tuttavaks paljude enda lähedal elavate inimestega. Kes teab, võib-olla saavad võõrastest naabritest hoopiski head sõbrad?

Oma auto välja rentimist ei pea Sa kartma. Autolevi teeb kõikidele kasutajatele taustakontrolli ja omaniku ning rentija vahel sõlmitakse leping. Samuti on Sul autoomanikuna õigus tehingust taganeda ka auto üleandmise hetkel, kui rentija ei tundu usaldusväärne. Proovi juba täna Autolevi mugavat ja turvalist rendikeskkonda.

Hannaliis Ruuven
Autolevi meeskond

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi Instagramis
Jälgi meid »
×