5 muljetavaldavat kabrioletti Autolevis, millega suvel ringi kruiisida

Suviselt soojad ilmad on vallutanud Eesti. Mis võiks olla parem, kui sõit kabrioletiga päikeseloojangus, taustaks mõnus muusika, juuksed tuules lehvimas, silmapiiril sillerdav meri. See on elamus, mis jääb kauaks meelde ning millest unistad talvisel ajal. Panime ritta 5 ägedat kabrioletti, millega kuumal suvepäeval maanteel või linnas kruiisida.

1. Audi A5 CABRIOLET

Tegu on tõeliselt pilkupüüdva lumivalge kabrioletiga, mis pakub samaaegselt nii silmailu kui sõidumugavust. Miks mitte üllatada oma kallimat ning viia ta just selle silmapaistva kabrioletiga päikeseloojangu sõidule ja mõnda õdusasse restorani.

“Mugav ja äge auto, suveks täitsa sobiv” – Laura

Auto päevahinnaks Autolevis on 75€.

Rendi

 

2. BMW 640d xDrive

See sportliku kerega BMW 640d xDrive püüab pilke ja jagab sõidurõõmu nii meestele kui naistele. Tegu on vägagi ökonoomse kabrioletiga, mille kütusekulu on kõigest 5,2l /100km kohta. Sobib suurepäraselt ka pulmaautoks!

“Nauditav” – Rene

Auto päevahinnaks Autolevis on 175€.

Rendi

 

3. Audi A4

Pilkupüüdev sinine suvesõiduk, mis pakub oma hea seisukorra ja särtsaka mootoriga meeldejääva sõidunaudingu. Samuti võib öelda, et hinna ja kvaliteedi suhe antud kabrioleti puhul on enam kui paigas.

“Ärge laske tema vanusest end eksitada, teatud asjad muutuvad ajas vaid paremaks – hea näide. Tiptop korras suurepärane kaaslane madalamatel tuuridel kruiisimiseks. Puhas nauding !” – Risto

Auto päevahinnaks Autolevis on 39€.

Rendi

 

4.BMW 330D

Kabriolett, mis ei jäta kedagi külmaks. Vaatamata oma võimsale mootorile on kütusekulu antud kabrioletil kõigest 7,4 l / 100km kohta. Teeb silmad ette nii mõnelegi sportautole.

Auto päevahinnaks Autolevis on 50€.

Rendi

 

5. Audi A4

Tegu on ruumika ja mugava kabrioletiga, kus istekohti jagub neljale. Niisiis saad lisaks oma kallimale sõidule viia ka lapsed, sõbrad, vanemad, töökaaslased või hoopiski naabrid. Sobib ideaalselt nii linnas kui maanteel kruiisimiseks.

“Auto suveks ideaalne ja oma vanuse kohta väga heas korras.” – Keith

Auto päevahinnaks Autolevis on 35€.

Rendi

 

Kogu Autolevi kabrioletivalikuga saad tutvuda SIIT. Mõnusat suve jätku ja meeleolukaid sõiduelamusi!

Hakka oma autoga raha teenima

Vaata autosid sinu piirkonnas

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

×