Kuidas valmistada oma auto profiil suveks ette?

Suvi on autorendis kõrgaeg. Kuidas aga rentijale oma sõiduki profiiliga silma jääda? Jagame mõningaid näpunäiteid, millele auto profiilil just enne suve tähelepanu pöörata ning läbi selle rohkem rente saada.  

Hoia oma rendikalender ajakohane

Kui oled autoomanikuna teadlik, et tuleb päevi, mil autot rentida ei ole võimalik, siis ära viivita selle märkimisega ja pane see kohe auto rendikalendrisse kirja. Nii näeb ka rentija koheselt, et tema seda sõidukit selleks ajaks broneerida ei saa, kuid huvi korral rendib seda mõnel sobivamal ajal. See vähendab tühjade broneeringute teket ning näitab autoomaniku hoolsust. Rendikalendri leiad kohe oma profiili alt sõiduki kõrvalt.

Märgi maksimaalne ja minimaalne rendi pikkus

Oleme märganud, et paljud autoomanikud kirjutavad lisainfosse minimaalse rendi pikkuse. Tegelikult saab seda märkida ka auto profiili sõidukalendri juurest. See muudab keskkonnas nii rentijale kui ka autoomanikule mugavamaks, kuna rentija võib kindel olla, et otsingust tulnud sõiduk vastab tema soovidele ning autoomanikele ei tuleks liialt lühikesi või pikki rente, kui nad seda ei soovi. Seda saab teha rendikalendri all olevas osas.

Kontrolli üle oma kontaktandmed

Vastamiskiirus on üks olulisemaid faktoreid autoomanikuna, kuidas kõige rohkem rente saada. Selleks, et märgata broneeringuid koheselt, soovitame kasutada mobiiltelefoni numbrit ja meiliaadressi, mida kõige rohkem kasutad. Hea vastamiskiirus on mugav nii rentijale kui ka statistikale.

Märgi reaalne asukoht

Kui sul on plaanis Tallinna asemel suvel puhata hoopis Pärnus, kuid võtad oma auto kaasa, siis muuda ka sõiduki asukohta. See on hea võimalus autod rentida ka kodulinnast eemal olles ning sellega saad katta mõningaid reisikulusid. Auto asukohta saad muuta sõiduki profiililt.

Ilusad pildid vastavalt hooajale

Esimene asi, mis rentijale auto puhul silma jääb on selle välimus ja pildid. Seetõttu rõhutame alati, et ilusad ja ajakohased pildid on olulised, et rentija näeks sõidukit selliselt, nagu ta tegelikult on ja seda iga nurga alt. Lisaks võiks pilte muuta vastavalt hooajale, näiteks suveperioodil ei soovita me jätta autost talviseid pilte, kuna see viitab sellele, et profiili pole ammu uuendatud.

Uuenda sõiduki lisainfot

Oled ostnud oma autole kärukonksu või hoopiski püsikiiruse hoidja? Märgi see alati profiilile! Seda saad teha oma autode juures „andmed“ lõigu alt. Sinna saad märkida uue lisavarustuse juurde linnukesi kui ka kirjutada pikemalt oma auto omapäradest.

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×