Kindlustus inimeselt inimesele autorendile

Iga juhiloaomanik teab, et autoga sõites on oluline, et sõidukil oleks olemas kindlustus. Autolevi jaoks on oluline pakkuda oma kasutajatele lihtsasti kasutatavat teenust ja turvatunnet. Seetõttu on Autolevi koostöös rahvusvahelise kindlustusettevõttega Compensa välja töötanud just inimeselt inimesele autorendi jaoks spetsiaalse kindlustuse.

Autoomanike jaoks tähendab see seda, et nüüd on olemas kaskokindlustus, mis katab võimalikud kahjud ka siis, kui Sinu autoroolis on olnud rentija. Pane tähele, et enamik kaskokindlustusi ei kata kõiki õnnetusjuhtumeid, kui sõidukit pole juhtinud sõiduki omanik või selle vastutav kasutaja! Vaata üle oma kindlustuspakkuja lepingutingumised ning kui soovid, et Sinu sõiduk oleks rentide ajal maksimaalse kindlustusega kaetud, küsi meilt pakkumist: info@autolevi.ee.

Rentijatele annab uus lahendus veel lihtsamini kasutatava teenuse tänu standardsetele tingimustele. Antud uuendusega rentija jaoks ühtegi lisatasu ei teki.

Compensa Vienna Insurance Groupi ainuomanikuks on Austria ning Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv kindlustusgrupp Vienna Insurance Group (VIG). Gruppi kuulub 50 ettevõtet 23 000 töötajaga ning tegutsetakse 25 riigis juba ligemale 190 aastat. Grupi käive ulatus 2015. aastal 9,5 miljardi euroni. Reitinguagentuur Standart & Poor’s on hinnanud pikaajalist Vienna Insurance Group-i krediidi- ja finantstugevust reitinguga A+ ning reitingu väljavaade on stabiilne. Eesti filiaali portfelli kuuluvad kasko- ja liikluskindlustuse tooted.

 

Küsi meilt pakkumist

 

Autolevi ja Compensa Vienna Insurance Group Eesti filiaal

Compensa_logo

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×